Organizátoři
Kdo akci připravuje

 

Lenka

Jsem Matfyzačka, co se ráda směje. Z města utíkám co nejčastěji do přírody načerpat klid a sílu. Momentálně hledám sama sebe, k čemuž mi doufám pomůže i víkendovka o prioritách. Už teď ale vím jistě, že chci celý život zůstat aspoň částečně dítětem. Na víkendovce a hlavně před ní dohlížím na to, aby se všechno udělalo včas a co nejlépe.

 

Anna

Studuji architekturu a na akci jsem tak trochu holka pro všechno. Baví mě cestovat, poznávat nové lidi a svoje hranice. Mám radost, když lidé společně přiloží ruku k dílu a nebojí se udělat změnu. Muna je pro mě místo, kde se může stát cokoliv a které má co lidem předat.

 

Hanka

Jsem smíšek, kterého baví pomáhat přírodě a také památkám. Ráda cestuji a objevuji nové místa a poznávám nové lidi. Vím, že občas jsem skoro jako dítě, ale v těle dospělého, což asi někoho může překvapit. Na akci budu dotvářet přátelskou a zábavnou atmosféru. Radek

"Nedosáhneš toho, o čem sníš, ale toho, na čem tvrdě pracuješ." Zajímám se o osobní rozvoj, tančím a rád si vychutnám šálek dobrého čaje. Na akci působím jako zdravotník a starám se o psychickou pohodu účastníků.

AdamOd září studuji fyzioterapii v Olomouci, na akci zastávám funkci hospdáře a práci v terénu. Rád poznávám nové lidi a učím se nové věci, do přírody chodím hlavně abych si oddechl od každodenního shonu a srovnal si vlastní myšlenky. Mám rád hudbu, pohyb a dlouhé večery strávené v kruhu blízkých přátel.